Zakupowo...:)

3/28/2015
Witajcie Kochani,

wczoraj po pracy robiłam małe zakupy w Carrefour'e i natrafiłam na bardzo ciekawe produkty, które zwróciły na siebie swoja uwagę.W pierwszej kolejności chciałam Wam pokazać bardzo ciekawy krem do twarzy z miodem Manuka, fimy Amincer Pharma.


Nie byłabym sobą, gdybym nie wypróbowała go od razu po powrocie do domu:) Bardzo ładne opakowanie, a co jest też dla mnie zaskoczeniem, to aplikacja kremu.Jeżeli chcemy go użyć, mamy specjalną pompkę, która wydobywa nam tyle kremu ile potrzebujemy. Bardzo fajne i estetyczne rozwiązanie. Takie kosmetyki to ja lubię. Krem rzeczywiście pachnie miodem Manuka. Wiem, bo kiedyś kupiłam sobie mały słoiczek takiego miodu (a był naprawdę drogi, kosztował ok.80zł za nie cale 200g). Krem kupiłam za 18zł, poj.50ml. i jak na razie zapowiada się dobrze:)

Następny produkt, który trafił do mojego koszyka,to chusteczki do demakijażu, z olejkiem migdałowym, firmy Jasmin.


W opakowaniu jest 25szt, koszt ok 5zł. Był jeszcze jeden wariant zapachowy, ale wolałam ten z olejkiem migdałowym.Chusteczek jeszcze nie używałam, ponieważ muszę wykończyć poprzednie opakowanie z Biedronki. Jedynie otworzyłam opakowanie i sprawdziłam zapach:) Chusteczki rzeczywiście pachną olejkiem migdałowym, a czy się sprawdzą to na pewno Wam o tym napiszę:)

Więcej zakupów kosmetycznych nie poczyniłam, ale to tylko początek zakupów weekendowych:D
Mieliście, te produkty, o których dziś Wam wspomniałam? Jeżeli tak, napiszcie co o nich myślicie.

Życzę Wam udanego dnia :)

pozdrawiam,
Angelika

1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - pamiętajcie, że odwiedzam wszystkich komentujących :)

Proszę, nie reklamuj swojego bloga, nie będę publikowała postów zawierających jakiekolwiek linki! Jeżeli Twój blog mnie zaciekawi, z pewnością będę do Ciebie zaglądała.

SZABLON BY: PANNA VEJJS.