Rozstrzygnięcie drugiego rozdania w Marcu 2016r.!!!!

3/30/2016
Kochani,


zgodnie z regulaminem rozdania, 28.03.2016r. przeprowadziłam losowanie, gdzie zostały wylosowane dwie osoby, które zgłosiły się do rozdania.
Szkoda, że nie wszystkie osoby niedokładnie przeczytały regulamin, dlatego też proszę Was Kochani w przyszłości czytajcie do końca regulaminy, każdego konkursu, rozdania i to nie tylko na moim blogu:) Zapewniam Was, że to ułatwia wiele przy takich rozdaniach :)
Wracając do losowania.Wszystkie osoby, które zgłosiły się zostały skrzętnie spisane przeze mnie na małych kartkach, według nicka.


 Następnie każdą kartkę złożyłam i losowo nadawałam im numerki. Następnie wszystkie kartki trafiły do szklanego pojemnika, a następnie wylosowałam dwie osoby,którym z całego serca GRATULUJĘ!!!! :-)
Wylosowałam nr 3 i 4 , a dokładniej są to:

3. Martha Bloguje , która otrzymuje zestaw nr I.

1) Szampon z wyciągiem z bursztynu do włosów zniszczonych, firmy JANTAR
2) Balsam do włosów farbowanych "Blask i siła", firmy Pierwoje Rasenie
3) Krem do stóp z Masłem Mango, Planeta Organica Afryka
4) Wosk zapachowy Yankee Candle, "Cranberry Ice"
5) Bransoletka fioletowo-żółta, by Angelika Niedbała (Handmade)
4. Shoko S , która otrzymuje zestaw nr II.

1) Sól do kąpieli z mikroelementami, wersja Tropical Fruits, firmy BingoSPA
2) Żel pod prysznic, wersja Minerały z Morza Martwego, Pu-erh i magnez, firmy BingoSPA
3) Glinka czarna, przeciwtrądzikowa z ekstraktem z mięty, firmy Lutumetherapia
4) Bransoletka żółto- niebieska, z żółtą wstążeczką, by Angelika Niedbała (Handmade)Moje Drogie Panie, proszę Was o kontakt mailowy, wraz z Waszym adresem, na który mam wysłać nagrody. Aby usprawnić nam kontakt czekam na Wasze maile do 06.04.2016r. Zastrzegam sobie, że jeżeli nie zgłosicie się do tego terminu, będę musiała wylosować kolejne osoby. Mam jednak nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby:)

A wszystkim uczestnikom, gorąco dziękuję za wzięcie udziału w Rozdaniu:) Mam nadzieję, że odnajdujecie na moim blogu ciekawe informacje i inspiracje. Już dziś zapraszam Was na kolejne rozdania na moim blogu.


pozdrawiam serdecznie,
Angelika

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - pamiętajcie, że odwiedzam wszystkich komentujących :)

Proszę, nie reklamuj swojego bloga, nie będę publikowała postów zawierających jakiekolwiek linki! Jeżeli Twój blog mnie zaciekawi, z pewnością będę do Ciebie zaglądała.

SZABLON BY: PANNA VEJJS.